q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбувся виїзний прийом громадян заступником голови районної ради

IMG-22478c0f073d6a94b8f8796696e456de-V18 січня заступник голови Бердянської районної ради Микола Олійник провів виїзний прийом громадян в с. Осипенко.

 

На прийомі житель с. Осипенко Олексій Шевченко порушив питання про взяття в оренду занедбаного приміщення бібліотеки, яке знаходиться у центрі села, для організації пункту пошиву і моделювання під індивідуальне замовлення, та продажу дитячої, дорослої одежі та одежі і аксесуарів для урочистих подій.

Микола Олійник детально роз’яснив процедуру позитивного вирішення сільською радою даного питання, отримав необхідне розуміння з боку представників виконавчого комітету та взяв дане питання на контроль, зауваживши, що отримання позитивного результату залежить як від впевненої наполегливості майбутнього орендаря, так і від оперативності в роботі відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету громади.

В обговоренні і накресленні шляхів вирішення ряду питань розвитку ОТГ взяв участь голова постійної комісії Осипенківської сільської ради з питань економічного розвитку об’єднаної громади, комунальної власності та державної регуляторної політики Сергій Рогозний. В ході розмови Микола Олійник наголосив на необхідності в стислі терміни, доки з державного та обласного бюджетів виділюються мільйонні субвенції, позитивно вирішити питання створення в Осипенківській ОТГ опорної школи з максимально позитивними результатами для навчально-виховного процесу. Найбільш неприпустиме, що зволікання з вирішення цього питання значно зменшує можливості і перспективи учнів громади.

Абсолютно не розділивши песимістичну теорію, що в 2021 році в громаді, як і в районі не буде ні одної школи ІІІ рівня (школи з 10-11 класами навчання), тільки в місті Бердянську буде декілька таких шкіл, Микола Олійник запросив представників громади взяти участь в «Круглому столі» з цього питання, проведення якого ініціює Бердянська районна рада в найближчий час.

Нагальним питанням для жителів с. Осипенко і всієї ОТГ є кардинальне покращення якості та розширення спектру медичних послуг. В зв’язку з сучасним реформуванням медичної галузі виникає ряд організаційних складнощів на перехідному періоді, але і відкриваються додаткові можливості в об’єднаних територіальних громад значно покращити медичне обслуговування свого населення. В Осипенківській громаді, після приходу на посаду головного лікаря Лідії Протасенко та створення КНП, започатковані позитивні результати, які необхідно значно збільшити і закріпити. Микола Олійник запропонував для кращої орієнтації в даних питаннях оперативно користуватись юридичною та організаційною допомогою апарату районної ради та профільного районного комунального підприємства, а посадовим працівникам медичної галузі і виконавчого комітету громади брати участь у відповідних нарадах в районній раді.

В рамках прийому громадян Микола Олійник поспілкувався також з директором ДНЗ «Осипенківський професійний аграрний ліцей», членом виконавчого комітету Осипенківської сільської ради Миколою Ляшко. Під час зустрічі Микола Ляшко висвітлив проблеми навчального закладу з набором учнів на сільськогосподарські професії. Заступник голови районної ради Микола Олійник та директор ДНЗ «Осипенківський професійний аграрний ліцей» спільно визначили шляхи покращення профорієнтаційної роботи серед учнів району з метою запобігання дефіциту кваліфікованих робітничих кадрів та відтоку молоді з сіл району. Микола Ляшко подякував керівництву та депутатам районної ради за постійну допомогу по збереженню самостійності (а значить і існування) навчального закладу.

Прийом громадян і розмови відбувалися в невимушеній дружній теплій атмосфері.

На прийомі виконавчий комітет Осипенківської сільської ради представляли: заступник сільського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Марія Жила і завідувачка військово-обліковим бюро Катерина Костомарова.

IMG-340beaa2ceba3bb7414e79ffa218a112-V