q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Тридцять четверта сесія районної ради

IMG 20181221 10312021 грудня під головуванням голови районної ради Жанни Васильчик відбулася тридцять четверта сесія Бердянської районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 23 депутатів районної ради, взяли участь керівництво та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних установ районної ради, представники правоохоронних органів, селищний та сільські голови, представники ЗМІ.

 

Перед початком роботи сесії депутата районної ради сьомого скликання Нателлу Мехеду за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Бердянського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування було нагороджено Подякою голови Запорізької обласної ради. Також від імені всіх депутатів голова районної ради Жанна Васильчик  та помічник народного депутата О. Пономарьова, депутат районної ради сьомого скликання Алла Токарева привітали депутата районної ради Едуарда Чубаря, який святкував свій ювілейний День народження в міжсесійний період.

IMG 20181221 102519 IMG 20181221 102604

Депутати розглянули 39 питань порядку денного, по яким прийнято відповідні рішення. Обранці заслухали інформацію про хід виконання таких програм: Програми облаштування та проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту шкіл району, Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, Програми оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку, Програми національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в навчально-виховних закладах району, Програми оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району.

Депутати проголосували за внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та прийняли бюджет на 2019 рік.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району депутатами прийнято ряд районних програм на 2019 рік, а саме: Комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва у Бердянському районі, Програму захисту населення і території Бердянського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, районну програму фінансової підтримки Бердянської районної організації ветеранів України, районну програму оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку на 2019-2021 роки, районну програму соціальної підтримки ветеранів війни, праці, Почесних донорів України, інвалідів та інших малозабезпечених громадян, які потребують допомоги.

Для вдосконалення галузі та покращення медичного обслуговування мешканців району, врахування їх інтересів прийнято основні програми в галузі охорони здоров’я на 2019 рік, а саме: районну Програму «Забезпечення лікування хворих на цукровий діабет», Цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у Бердянському районі, програму боротьби з онкологічними захворюваннями в районі, Програму медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами, Програму надання хірургічної допомоги мешканцям району, Програму «Безпечні пологи» для породіль Бердянського району, Програму соціального захисту дитячого та жіночого населення району в галузі безоплатного медичного обслуговування.

Депутатами обговорено ряд майнових питань, зокрема затверджено Положення з відбору суб’єктів оціночної діяльності та Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району, які підлягають приватизації у 2019 році; надано дозвіл на передачу об’єктів нерухомості, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району у комунальну власність Андрівської сільської ради та інше.

По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.