q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулося позачергове засідання сесії

IMG 20181109 113741Під головуванням голови Бердянської районної ради Жанни Васильчик 09 листопада відбулося пленарне засідання позачергової тридцять третьої сесії сьомого скликання. У засіданні із 34 обранців взяли участь 29 депутатів. До складу лічильної комісії були обрані депутати: Владислав Авсєєвич, Тетяна Новосела, Сергій Гринько, секретарем сесії була Світлана Чуб. На сесії були присутніми керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних установ районної ради, голови сільських рад, представники правоохоронних органів.

 

Перед розглядом порядку денного голова районної ради Жанна Васильчик та помічник народного депутата О.Пономарьова, депутат районної ради Алла Токарева привітали з ювілейними днями народження депутатів районної ради Тетяну Солонину та Владислава Авсєєвича, а також в. о. начальника відділу освіти, культури та спорту РДА Олександра Макаревича, який у цей день святкував свій день народження.

IMG 20181109 102023 IMG 20181109 102138

 

Депутати розглянули питання порядку денного, по яким прийнято відповідні рішення. Обранці внесли зміни та доповнення до Програм на 2018 рік, а саме: забезпечення громадської безпеки і профілактики злочинності на території Бердянського району, підвищення якості та ефективності виконання функцій Бердянською районною державною адміністрацією та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих районною радою, до районного бюджету.

Крім цього, на позачерговій тридцять третій сесії депутати обрали Миколу Олійника заступником голови Бердянської районної ради та затвердили його умови оплати праці.