q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулася тридцять друга позачергова сесія районної ради

IMG 20181023 10220423 жовтня під головуванням голови районної ради Жанни Васильчик відбулось пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

 У засіданні із 34 обранців взяли участь 26 депутатів. До складу лічильної комісії були обрані депутати: Микола Ліщук, Нателла Мехеда та Григорій Линник, секретарем сесії був Олег Воронін. На сесії були присутніми керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних установ районної ради, голови селищної і сільських рад, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Перед розглядом порядку денного голова районної ради Жанна Васильчик та начальник штабу Координаційної ради розвитку козацтва ЗОДА Дмитро Сухінін привітали голову районної державної адміністрації Романа Молодецького з отриманням народної козацької нагороди – «Ордену Івана Сірка» І ступеню.

IMG-bfcb97824a99a5021c7f03af52f065d0-V

Депутати розглянули 12 питань порядку денного, по яким прийнято відповідні рішення, а саме: по майновим питанням; внесено зміни та доповнення до програм з питань соціально-економічного розвитку, до гуманітарних програм, до районних програм у галузі охорони здоров’я, до районного бюджету на 2018 рік.

Крім цього, депутати затвердили структуру та штати комунальних установ охорони здоров’я району та погодили дострокове припинення повноважень та звільнення з посади заступника голови Бердянської районної ради сьомого скликання Миколи Закоморного.

IMG 20181023 104424