q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Працювала профільна комісія районної ради

ЖКХ 18.10.201818 жовтня 2018 року у приміщенні Бердянської районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства під головуванням голови комісії Світлани Чуб.

 

У роботі комісії брали участь голова районної ради Жанна Васильчик, заступник голови районної ради Микола Закоморний, перший заступник голови Бердянської райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров та заступник голови Бердянської райдержадміністрації Ніна Борщова, головний лікар КУ «Бердянський РЦПМСД БРР» Дмитро Аксьонов, в.о. головного лікаря КУ «Андріївська ЦРЛ БРР» Людмила Пасько.

На комісії розглянули питання щодо врегулювання структури та штатів медичних установ Бердянської районної ради та передачу майна, медичного обладнання та матеріальних цінностей.

Члени комісії підтримали питання, які стояли на порядку денному та рекомендували проекти рішень для розгляду на позачерговому пленарному засіданні районної ради.

 

За інформацією відділу з питань об'єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства.