q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійної комісії районної ради

У ході підготовки до пленарного засідання тридцять другої позачергової сесії 18 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності під головуванням депутата районної ради Валентини Кущ, у якому взяли участь Олена Чуприна, Ольга Чурилова та Віктор Строкач.

 

На засіданні були присутні голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Закоморний, заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова, начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Сенченко.

Під час засідання комісії депутати опрацювали такі проекти сесійних рішень: Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2018 рік та Про внесення змін та доповнень до Програми з підвищення рівня енергоефективності Бердянського району на 2016-2020 роки.

Проекти рішень депутатами були погоджені та рекомендовані до розгляду на тридцять другій позачерговій сесії районної ради.