q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулася 32 позачергова сесія Бердянської районної ради

Сьогодні, 19 липня, відбулося пленарне засідання тридцять другої (позачергової) сесії районної ради. Депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, основні моменти якого озвучила начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталя Бочкова.

Сесія також заслухала питання щодо продовження дії звіту про оцінку майна спільної власності територіальної громади сіл, селища Бердянського району. 

Пленарне засідання пройшло швидко та конструктивно, так як дані питання були попередньо розглянуті та обговорені на профільних постійних комісіях.

Цього ж дня голова районної ради Станіслав Фролов провів виїзний прийом на території Андрівської сільської ради.  Усі питання та проблеми керівник взяв до відома і буде сприяти їх вирішенню. 

Також голова ради взяв участь у роботі сесії Андрівської сільської ради, де депутати прийняли рішення по багатьох питаннях, основними з яких були: "Програма соціально - економічного розвитку Андрівської сільської ради на 2013 рік" та внесення змін до сільського бюджету.