q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Вітали військовий підрозділ

Поздоровл воїнів ВСУзДнКозацтва іЗахиснВітч2018 17 1 2Напередодні великих українських свят депутат районної ради VII скликання, вчитель географії та економіки Миколаївської ЗОШ, волонтер Сергій Кеда відвідав військовий підрозділ, що дислокується на території Бердянського району та від депутатів Бердянської районної ради привітав воїнів зі святами: Покрови, Українського козацтва, Днем утворення УПА, Днем Захисника Вітчизни.

 

Від депутатського корпусу Сергій Кеда вручив воїнам прапор України і прапор Бердянського району, а від депутатської групи ВО «Батьківщина» - каву, печиво, напої, варення.

З даним військовим підрозділом депутата єднає чотирічна дружба. Змінюються солдати і офіцери, але співпраця не припиняється, завжди приємно та тепло його зустрічають та знову чекають зустрічі.

Завітав до воїнів Сергій Кеда з дітками зі студії «Джерельце» з села Осипенко. Діти читали воїнам вірші нашого земляка - поета Володимира Сіренка. Його вірші сьогодні особливо актуальні. Наприкінці 90-х поет був гостем Миколаївської школи і залишив в серцях односельців незабутні спогади про себе, як Велику людину і Патріота України

О, Україно! Ніжно пригорни
Усіх живих синів своїх, як мати,
Щоб ми уже не бачили війни
Не чули щоб ніколи звук гармати.


Ми українці, нація Тараса
Ми – Сагайдачні і Кармелюки.
Коли з'явились – невідомо часу.
Ми древні, як земля і як віки.
Нас мордували. Нас тягли на плахи.
Немало потекло кривавих рік.
Хотіли заполячити нас ляхи,
а росіяни зрусити навік.
Та все даремно. Знову ми і знову
всміхались долі в зоряне вікно.
Залишилися ми і наша мова,
настояна на сонці, як вино.
Ця мова може світ зачарувати.
В ній все — і грім, і шерехи гаїв.
І тому їй не зникнути ніколи,
і підкоряти щирістю світи.
Ми живемо — і нас не подолати,
не покривити наші язики,
бо є Шевченки майже в кожній хаті,
є Сагайдачні і Кармелюки.

А в суботу, 13.09.2018 року, воїнів вітали концертом і подарунками учні Миколаївської ЗОШ.

Від щирого серця депутат районної ради Сергій Кеда вітає всіх Захисників України – нинішніх і майбутніх. Все буде добре. Україна переможе !

 

Інформацію підготував

депутат районної ради від ВО «Батьківщина» Кеда С.І.

Поздоровл воїнів ВСУ з Днем козацтва іЗахиснВітч2018 1 Поздоровл воїнів ВСУзДнКозацтва іЗахиснВітч2018 3 Поздоровл воїнів ВСУзДнКозацтва іЗахиснВітч2018 27 Поздоровл воїнів ВСУзДнКозацтва іЗахиснВітч2018 29 Поздоровл воїнів ВСУзДнКозацтва іЗахиснВітч2018 2 1